היהלום הנדיר
והיקר בעולם
עכשיו
בהישג ידייך


רחלי אשל ארנוןבשנת 2013 נמכר היהלום היקר בעולם תמורת 21 מיליון דולר. האמת? גם אם השווי של אותו יהלום היה כפול, זה לא היה משנה. כי לך יש הזדמנות לשים את ידך על תכשיט מיוחד, המשובץ ביהלום יקר מפז. יהלום שאבנים אחרות לעולם לא ישתוו אליו: הסיפור האישי שלך.

במרוצת השנים נפגשתי עם מאות אנשים. כל אחד הוא עולם ומלואו, אך לכולם משאלת לב משותפת: הם מחפשים אלטרנטיבה לתכשיטים היוצאים מפסי ייצור המוניים. הם משתוקקים לתכשיט עם נשמה, שיגרום ללב להחסיר פעימה. את הכמיהה הזו אני מתרגמת לתכשיטים מרגשים בנגיעה אישית.

עיצוב טבעות STORY מתוך סיפורך האישי
הזיכרון המיוחד שלך יכול ללבוש צורה וצבע. זה יכול להיות הרגע בו הכרת את אהובך, ציון של חוויה בלתי נשכחת או מתן ביטוי לחברות מיוחדת במינה. בעת יצירת הטבעת אני ברוחי מדמיינת את האדם שאמור לקבל את התכשיט, חשה את הסיפור ויוצקת לתוך התכשיט פיסות מתוכו. בסיומה של היצירה סיפורך האישי הופך לטבעת STORY מרגשת שמותירה חותם – ומשובצת לפי בחירתך בכסף זהב, אבני חן, זרקונים או יהלומים.

קולקציות בוטיק בהשראת הטבע

קולקציות השואבות השראה מהיצירות היפות ביותר ביקום: יצירותיו המופלאות של הטבע. הכול מתחיל בהליכה על חוף הים ובטיולים בין השדות במקום מגוריי. יופיו הנשגב של הטבע על שלל בריאותיו מקבל ביטוי בצבעים, במרקמים ובצורות שלובשים התכשיטים שאני יוצרת בסטודיו.

קצת עלי

עוד כילדה בערה בי התשוקה להכין תכשיטים, אך החיים לקחו אותי למחוזות אחרים. לאחר שהוריי הלכו לעולמם הבנתי שהחיים קצרים, והחלטתי להגשים את החלום: לפתוח סטודיו לעיצוב תכשיטים. בעשור האחרון רכשתי טכניקות לעיצוב וצורפות, עיצבתי תכשיטים למאות אנשים והתרגשתי למראה הברק שהם מציפים להם בעיניים.

באמצעות הגשמת החלום הגדול שלי, אני נותנת במה לכמיהות של האנשים הסובבים אותי דרך תכשיטים שנוצרים את הרגעים המיוחדים בחיים.